Шановні колеги!

8-11 вересня 2020 року в Конгрес центрі Сумського державного університету (м. Суми, Україна) відбудеться чергова ХVI-та Міжнародна науково-технічна конференція “Герметичність, вібронадійність та екологічна безпека насосного і компресорного обладнання” – “ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020”, присвячена пам’яті засновника і беззмінного Голови Організаційного комітету Конференції, відомого вченого і вчителя, д.т.н., проф., dr.h.c. Марцинковського Володимира Альбіновича.

В рамках Конференції пройде 4-ий Міжнародний форум “Комп’ютерне моделювання, проектування, виготовлення та експлуатація насосного обладнання” – “НАСОСИ-2020”, який організований з ініціативи та за фінансової підтримки АТ “Сумський завод “Насосенергомаш”, а також насособудівних підприємств м. Суми.

За традицією в рамках Конференції відбудеться 20-ий Спеціалізований семінар “Проблеми безпечної експлуатації компресорного і насосного обладнання в хімічній промисловості” - “ЕККОН-20”, ініціатором проведення якого у місті Суми є фірма ТОВ ТРІЗразом з низкою провідних підприємств хімічної промисловості.

Сподіваємося, що “ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020”, як і попередні конференції, викличе зацікавленість широкого кола фахівців в таких форумах і успішно продовжить сформовані традиції. Запрошуємо взяти активну участь у роботі Конференції.

Звертаємось також з пропозицією до підприємств, фірм та організацій виступити спонсорами. Для представників таких компаній будуть передбачені особливі умови участі в роботі Конференції.

                 

Оргкомітет.