Шановні колеги!  

 

У вересні 2017 року в Сумському державному університеті (м. Суми, Україна) відбудеться чергова ХV-та Міжнародна науково-технічна конференція "Герметичність, вібронадійність і екологічна безпека насосного і компресорного обладнання" - "ГЕРВІКОН + НАСОСИ-2017".

У рамках Конференції пройде 3-ий міжнародний форум "Комп'ютерне моделювання, проектування, виготовлення і експлуатація насосного обладнання" - "НАСОСИ-2017", що організований з ініціативи та за фінансової підтримки Керуючої компанії "Гідравлічні машини і системи" і провідного українського виробника насосного обладнання, що входить до цієї компанії, АТ "Сумський завод "Насосенергомаш".

  За традицією в рамках Конференції відбудеться 17-й Спеціалізований семінар "Проблеми безпечної експлуатації компресорного і насосного обладнання в хімічній промисловості" - "ЕККОН-17", ініціатором проведення якого у місті Суми є фірма ТОВ "ТРІЗ" разом з низкою провідних підприємств хімічної  промисловості.

Сподіваємося, що "ГЕРВІКОН + НАСОСИ-2017", як і попередні конференції, викличе зацікавленість широкого кола фахівців в таких форумах і успішно продовжить сформовані традиції. Запрошуємо взяти активну участь у роботі Конференції.

  Звертаємося також з пропозицією до підприємств, фірм та організацій виступити спонсорами. Для представників таких компаній будуть передбачені особливі умови участі в роботі Конференції.

  

Оргкомітет.